<< Главная страница

СПЕЦОПЕРАЦIЯ З БАГАТЬМА ГРАВЦЯМИ orig (hid)Ў litmisto.org.ua/index.html@p=15835


Володимир ПАНЧЕНКО, лiтературознавець:
Нiчний десант будiвельникiв, якi начебто мають будувати Десятинну церкву, важко назвати несподiванкою. Бо ж хiба не так само в тому ж мiсцi, в iсторичному центрi Києва, без усяких передбачених законодавством дозволiв за Ющенка з'явилася каплиця УПЦ МП? З'явилася i стоïть. Тепер от узялися за церкву. Ну й що ж робитиме наша доблесна влада з ïï мiлiцiєю та iншими т.зв. правоохоронними органами? Прийме те, що вiдбувається, як данiсть? Заплющить очi на беззаконня? Цiлком можливо. Адже нахабство, коли йому потурають, завжди виходить iз берегiв. А Вiктор Янукович, якого благословив на президентство громадянин iншоï держави, тiльки те й робив, що потурав Московському патрiархату. Навiть у Святу Софiю допустив для богослужiння чого не робив жоден iз попереднiх президентiв.
Маємо ще одну провокацiю, яку я не розглядаю iнакше, як частину великого сценарiю поглинання Украïни Росiєю. Поки що влада цiй експансiï не протидiє. Гуманiтарна полiтика реально вiддана Табачнику, Гуманiтарна ж рада при Президентовi Украïни (де сидять Б. Олiйник, I. Драч, Д. Стус) нiяких стратегiй не озвучувала, мовчки пiдiгруючи спробам оголосити Украïну частиною Русского мира. Але в зв'язку з ситуацiєю навколо Десятинноï церкви мав би висловити свою позицiю i Олександр Попов не Черновецький же зi свого прекрасного дальока коментуватиме малозрозумiлi йому матерiï…
У мене давно таке вiдчуття, що щодо Украïни здiйснюється спецоперацiя з багатьма гравцями. УПЦ МП один iз них. Педалювати церковне питання вигiдно тим, хто хоче розколо-
ти краïну. Та й символiка рiч архiважлива: будiвництво Десятинноï церкви УПЦ МП означатиме привласнення iсторiï Киïвськоï Русi.
Може, ще є якiсь державнi голови, якi розумiють, що це згубний шлях для Украïни? Якщо ïх немає, треба, щоб своє слово сказала громадськiсть. Бо iнакше дослiдники новiтньоï iсторiï з'ясовуватимуть питання, чому пiсля 20 рокiв iснування зникла така держава, як Украïна.

СПЕЦОПЕРАЦIЯ З БАГАТЬМА ГРАВЦЯМИ orig (hid)Ў litmisto.org.ua/index.html@p=15835


На главную
Комментарии
Войти
Регистрация